Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na 11 Ogólnopolską Konferencję Sekcji Krążenia Płucnego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego
w dniach 21-23.10.2021.

Wzorem lat poprzednich, program naukowy będzie dotyczył najnowszych zagadnień z zakresu epidemiologii, mechanizmów rozwoju, precyzyjnych kryteriów rozpoznania, metod diagnostyki oraz rodzajów leczenia związanych z nadciśnieniem płucnym. Będziemy, jak co rok, omawiać w eksperckim gronie zróżnicowane zmiany dotyczące prawej komory serca, tętnic płucnych i układu oddechowego.

Jesteśmy przekonani, że łódzka edycja Konferencji da sposobność do wyjątkowych dyskusji podczas obrad, ale także do mniej oficjalnych rozmów poza sesjami. Sprawy fundamentalne w ramach organizacyjnych Konferencji pozostają w roku 2021 bez zmian. Wobec oczywistych jednak względów aktualna sytuacja nie gwarantuje spotkania dla wszystkich Przyjaciół zainteresowanych krążeniem płucnym, zgodnie z wcześniejszymi zamiarami, w łączącej historię Ziemi Obiecanej i nowoczesność Łodzi. Podejmiemy wszelkie starania, aby zapewnić stacjonarną formę dla planowanych wydarzeń, jednak o bieżących ustaleniach będziemy informowali na stronie internetowej Sekcji - formuła może bowiem ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych.

Bez względu na nieprzewidywalny dzisiaj rozwój epidemii gwarantujemy, że łódzka Konferencja Sekcji Krązenia Płucnego PTK stanowić będzie ważne wydarzenie edukacyjne i naukowe, w którym nie wypada nie uczestniczyć!

Do zobaczenia,

Jarosław D. Kasprzak
Łukasz Chrzanowski
Certyfikat INFARMA


PATRONAT HONOROWY

PATRONAT


PATRONAT HONOROWY
 
SPONSORZY 


 


 
PARTNER 
PATRONAT MEDIALNY 
PARTNER LOGISTYCZNY